Profesjonalne kampanie reklamowe, prowadzenie i zarządzanie profilami w Social Media, optymalizacja i pozycjonowanie strony internetowych Google Ads.

Kampanie reklamowe w mediach społecznościowych

Prowadzimy skuteczne kampanie informacyjno-reklamowe, wykorzystując media społecznościowe. Redagujemy treści, tworzymy grafiki, wykonujemy fotografie. Pomagamy budować i zarządzać kampaniami reklamowymi w portalach społecznościowych i dotrzeć za ich pomocą do wybranych grup odbiorców.

Zaistniej i sprzedawaj poprzez media społecznościowe. W dzisiejszych czasach często słyszymy o sukcesach osiąganych za pośrednictwym portali takich jak Facebook, Instagram czy YouTube. Pomagamy naszym klientom zaistnieć w marketingu społecznościowym. Wykorzystujemy możliwości portali społecznościowych aby skutecznie dotrzeć z informacją do wybranych grup odbiorców. Redagowanie treści, tworzenie grafik, systematyczność działań w połączeniu ze skuteczną promocją.

Jak działa i czy warto inwestować w Google Ads ?

Daj o sobie znać klientom, którzy szukają firm takich jak Twoja w Mapach i wyszukiwarce Google. Płacisz tylko za wyniki, np. gdy ktoś kliknie reklamę i odwiedzi stronę internetową lub zadzwoni do Twojej firmy

Wyświetlaj reklamy wtedy, gdy ktoś szuka tego, co oferujesz ?

Google jest wszędzie tam, gdzie ludzie szukają informacji o tym, co zrobić, dokąd pojechać albo co kupić. Twoja reklama może pojawiać się w Google w chwili, gdy użytkownik szuka produktów lub usług podobnych do Twoich. Reklama wyświetlona we właściwym momencie na komputerze lub telefonie może zmienić każdego użytkownika w wartościowego klienta.

Sprawdź nasze realizacje

Zobacz jak projektujemy nowoczesne strony internetowe

Zaprojektujemy Twoją nową stronę internetową!

Projektujemy responsywne, nowoczesne strony internetowe,
którymi można zarządzać w prosty i intuicyjny sposób