Wykonujemy nowoczesne, responsywne strony internetowe. Dzięki oprogramowaniu CMS oferujemy możliwość samodzielnego zarządzania stroną bez znajomości zasad programowania.

Czym jest CMS System Zarządzania Treścią?

Strony internetowe, które projektujemy są oparte na tzw. Systemach CMS (Content Management System – system zarządzania treścią). System umożliwia samodzielną edycję zawartości strony przez klientów bez znajomości zasad programowania.

Dodawanie, modyfikowanie i usuwanie tekstów, tabel, grafik, galerii zdjęć, filmów, a nawet całych podstron odbywa się przez klikanie przycisków w prostym panelu dostępnym po zalogowaniu. Wprowadzenie i formatowania tekstu jest zbliżone do popularnych edytorów tekstu.

Responsywne strony internetowe

Komputer w biurze, tablet w domu a może smartfon, z którego w kawiarni, ktoś właśnie czyta ten tekst? Responsywne strony internetowe to optymalne rozwiązanie ze względu na rozwój urządzeń mobilnych. Umożliwiamy naszym odbiorcom, w tym również osobom z niepełnosprawnościami, łatwy dostęp do informacji

Takie strony rozpoznają urządzenia mobilne i rozdzielczości ich ekranów. Potrafią wyświetlać zawartość w sposób bardziej atrakcyjny i intuicyjny niż na dużych ekranach komputerów. Dzięki temu użytkownicy różnych urządzeń, w prosty sposób odnajdą konkretne informacje.

Dlaczego warto postawić na CMS WordPress?

WordPress początkowo w swoim założeniu był platformą blogową. Dynamiczny rozwój systemu sprawiał, że coraz częściej używano go jako CMS do budowania stron i sklepów internetowych. Główną zaletą jest prostota, intuicyjność i możliwość nieograniczonej rozbudowy. Użytkownicy nieznający podstaw programowania szybko opanują jego obsługę, dzięki czemu mogą samodzielnie zarządzać zawartością swoich stron.

Silnik WordPressa jest rozwijany przez setki programistów z całego świata a kolejne tysiące freelancerów, webdeveloperów itd, codziennie tworzy nowe motywy oraz wtyczki rozszerzające jego funkcjonalności. Ponad 100 milionów użytkowników wybrało WordPressa jako platformę dla stron internetowych.

Nasze realizacje

Zobacz jak projektujemy nowoczesne strony internetowe

Zaprojektujemy Twoją nową stronę internetową!

Projektujemy responsywne, nowoczesne strony internetowe,
którymi można zarządzać w prosty i intuicyjny sposób